دستگاه Alexandrite Laser Noblex , دستگاه لیزر الکساندریت Noblex , خرید و فروش دستگاه لیزر الکساندریت Noblex :
دستگاه لیزر الکساندریت Noblex , خرید لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser Noblex , فروش لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser , قیمت دستگاه Alexandrite Laser Noblex :

لیزر الکساندریت Alexandrite Laser Noblex را میتوان یکی از بهترین دستگاه های لیزر در دنیا معرفی کرد که مخصوص از بین بردن موهای زائد هستند . برای از بین بردن موهای نازک , روشن , موهای تیره و ضخیم مناسب ترین دستگاه لیزرالکساندرایت است . این دستگاه ازمحبوبترین دستگاه لیزر است که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد که می خواهند عمل لیزر را انجام دهند قرار گرفته است .

دستگاه لیزر الکساندریت Noblex

مزایای دستگاه لیزرالکساندریت Alexandrite Noblex
۱- مورد استفاده برای موهای تیره وروشن
۲- حذف تمامی موهای زائد(نازک وضخیم)
۳- استفاده بسیار آسان و بدون درد در بیمار به دلیل مجهز بودن به سیستم خنک سازی
۴- مورد استفاده برای پوست های تیره و روشن
۵- با عملکرد سریع و قابل تنظیم
۶- مجهز به هندپیس ارگونومیک و سبک با قابلیت استفاده هندپیس فراکشنال
۷- با عملکرد تنوع مد و جوانسازی غیرتهاجمی
۸- دارای طول موجی به اندازه ی ۷۵۵ نانومتر

نحوه ی استفاده از دستگاه لیزرالکساندریت Alexandrite Noblex
دستگاه Noblex حذف تمامی موهای زاید و رفع لکه های موجود در پوست را با استفاده از انرژی لیزر الکساندرایت Alexandrite انجام می دهد . یکی از خصیصه های مهم این دستگاه این است که به جذب ملانین موجود در ریشه مو کمک می کند و در نتیجه هیچ گونه آسیبی به بافت های اطراف و پوست نمی رساند .

آیا استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser Noblex عوارضی دارد ؟
دستگاه لیزر الکساندریت Alexandrite Laser Noblex به هیچ وجه عوارضی ندارد و در صورت استفاده از این دستگاه لیزر مو امکان رشد مجدد موهای زائد وجود ندارد . اگر در تمام جلسات لیزر درمانی که به وسیله ی این دستگاه انجام می گیرد شرکت کنید به نیجه ی دلخواه خود از لیزر دست می یابید و هیچ گونه عوارضی را نیز متحمل نمی شوید .

مراقبت های بعد از عمل لیزر دستگاه الکساندرایت Alexandrite Laser Noblex ؟
بعد از از بین بردن موهای زائد با لیزر الکساندرایت Noblex مراقبت هایی نیاز است که در زیر به آن اشاره میکنیم :
بدون حفاظ در معرض مستقیم نور آفتاب قرار نگیرید .
از کرمهای ضدافتاب SPF30 یا بالاتر استفاده کنید .
بعد از استفاده از این دستگاه امکان قرمزی درمکان استفاده وجود دارد که پزشک با کرمهایی که تجویز می کند ظرف چند ساعت از بین میرود .
بعداز درمان شست وشوی ناحیه با شوینده های موردتایید مانعی ندارد .

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser Noblex
دستگاه لیزرالکساندرایت Alexandrite Noblex یکی از کار آمدترین دستگاه های لیزر موهای زائد برای درمان موهای زائد در جهان است که درموارد استفاده نور لیزر با سرعت بسیار به پوست تابیده وهمزمان ده ها فولیکول مو را تحت تاثیر قرار میدهد تعدادی از موهای از بین رفته ازسطح پوست پاک شده و باقیمانده موها با گذشت زمان می ریزند .

دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser Noblex با کاربردهای زیادی که دارد امروزه به یکی از محبوبترین دستگاه های لیزر در دنیا تبدیل شده است که ایران هم یکی از آن کشورهایی است که به لیست استفاده کنندگان از دستگاه لیزرالکساندریت Noblex اضافه شده است و روز به روز به طرفداران این لیزر قدرتمند بیشتر نیز میشود . از آنجایی که حوزه زیبایی یکی از اولویت های اصلی بشر قرارگرفته وهمیشه افراد بهترینها را برای آراسته کردن خود برمیگزیند و افراد به دنبال گزینه آزمون وخطا نرفته و بهترین گزینه را برای رفع بهبودی و حذف موهای زائد خود انتخاب میکنند که دستگاه الکساندرایت Alexandrite Laser Noblex با عملکردی که در این چند سال گذشته داشته مورد انتخاب خیلی ها قرار گرفته است .

حدود چند دهه پیش که انسان به فکر درمان و حذف موهای زائد بدن و صورت و پوست افتاد دستگاه لیزری بیشتری به جهان تکنولوژی معرفی شدند که هر یک نواقصی داشتند سازندگان لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser Noble با تمام تلاش های زیادی که کردند دستگاه لیزری که هم بدون درد و ایمن وجواب گرفتن در سریع ترین زمان ممکن و همچنین جوانسازی پوست را شامل شود درست کردند که این دستگاه امروزه با نام شناخته شده ای به نام الکساندریت لیزر Alexandrite Laser Noblex به بازار عرضه می شود .

معضل رشد موهای زائد تقریبا دامن گیر تمامی افراد اعم از زنان و مردان است که باعث به وجود آمدن مشکل شده است و مخصوصا باعث خجالت افراد در مهمانی ها و مجالس می شود . جهت رفع موهای زائد خود می توانید بعداز مشاوره با تکنسین های مربوطه با این دستگاه که نتیجه گیری فوق العاده دارد در میهمانی ها بدرخشید پس دیگر نگران رشد موهای زائد خود نباشید چون دستگاه لیزر الکساندریت Alexandrite Laser Noblex این مشکل را درسریعترین زمان ازبین خواهد برد .

امروزه اکثر پزشکان متخصص پوست و مو برای کسانی که با این بیماری دست و پنجه نرم میکنند در وهله اول دستگاه لیزر Alexandrite Laser Noblex را پیشنهاد میکنند چون با کارایی هایی که دارد و نتیجه ای که از این دستگاه لیزر الکساندریت به دست امده خیلی از افراد دچار این بیماری را امیدوار کرده است بنابراین به کسانی که موهای زائد و یا رشد بی رویه آنها باعث آزردگی شده شدیدا توصیه میشود که دستگاه الکساندرایت لیزر Alexandrite Laser Noblex را به یاد داشته باشند توجه فرمایید که قبل از استفاده از این دستگاه با متخصصان در خصوص این امر مشورت های لازم را کرده و به توصیه آنان گوش دهند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا 021.86028409 – 021.86029378 تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .