دستگاه لیزر موهای زائد آی پی ال ایلایت , دستگاه ایلایت Elight IPL+RF SMQ اس اچ آر ، لیزر آی پی ال و آراف رفع موهای زائد :
دستگاه لیزر ایلایت Elight SMQ SHR , قیمت دستگاه لیزر ایلایت آی پی ال Elight SMQ SHR , خرید و فروش لیزر ایلایت Elight SMQ SHR , خرید و فروش آی پی ال اس اچ آر IPL SHR Elight SMQ :

دستگاه ایلایت Elight IPL SMQ SHR یکی از به روزترین و پیشرفته ترین دستگاه های دنیا برای رفع موهای زاید است .استفاده از این دستگاه یک روش درمانی غیر تهاجمی برای پوست است که با استفاده از انرژی قدرتمند و قوی نور تمامی موهای زاید , چین و چروک های پوست , آسیب های پوستی و .. را درمان می کند و از بین می برد .

استفاده از دستگاه آی پی ال ایلایت اس اچ آر یک روش تاثیرگذار بوده و با استفاده از این دستگاه تقریبا تمامی موهای ناخواسته از بین می روند . انرژی RF ( آراف ) و IPL ( آی پی ال ) تنها در دستگاه لیزر ایلایت با یکدیگر ترکیب می شوند و به عملکرد بهتر این دستگاه لیزر کمک می کنند . همراه شدن و ترکیب RF بدان معناست که این دستگاه به انرژی نور پایین تری نیاز دارد تا بتواند به نتایج قبلی برسد . با استفاده از میکروپالس های با هدف جداسازی ناحیه درمان از پوست اطراف جلوی عوارض خطرناک و جانبی را می گیرد و هیچ گونه خطری بیمار را تهدید نمی کند .

دستگاه لیزر ایلایت IPL Elight SHR

دستگاه ایلایت Elight IPL SMQ SHR مناسب چه کسانی است ؟
دستگاه لیزر ایلایت Elight IPL SMQ SHR مناسب تمامی افراد با هر نوع رنگ پوست و مویی است و با استفاده از این دستگاه لیزر موهای زائد به راحتی میتوان تمام موهای زائد و ناخواسته را از بین برد . همچنین این دستگاه به درمان بیماری های پوستی چون اسپایدر , روزآسه , وعوارض ناشی از صدمات نور خورشید به پوست می پردازد و مهمتر از همه افتادگی پوست و چین و چروک های آن را از بین می برد . استفاده از این دستگاه مناسب تمامی افراد اعم از زنان و مردان با گروه سنی مختلف می باشد که با انتخاب این دستگاه می توانند به درمان موهای زاید خود بپردازند .

سیستم هایی که بر پایه نور بنا نهاده شده اند به گسترش تکنولوژی های مختلف کمک فراوانی را کرده اند . امروزه با افزایش روز افزون افرادی که به دنبال راه های مختلفی برای از بین بردن موهای زاید با استفاده از روش های سریع , آسان , بدون عارضه و تاثیرگذار و غیر تهاجمی هستند باعث گسترش تکنولوژی های بر پایه نور شده است که دستگاه آی پی ال ایلایت Elight SMQ SHR یکی از آنهاست .

تعداد جلسات درمان با استفاده از دستگاه ایلایت Elight IPL SMQ SHR
از بین بردن و کاهش موهای زاید یکی از مهمترین عملکردهای دستگاه ایلایت Elight SMQ SHR است . برای استفاده از این دستگاه لیزر مو بایستی کمی موی زاید در ناحیه تحت درمان موجود باشد تا دستگاه بتواند کار لیزر موهای زائد را انجام بدهد . چرخه رشد مو تعیین کننده ی رویش مجدد موهای زاید است که در افراد مختلف با یکدیگر فرق دارد . زمان تقریبی برای رشد موهای زاید تقریبا ۴ – ۸ هفته است که باز در افراد مختلف متفاوت است و با یکدیگر فرق دارد . تعداد جلسات تعیین شده برای صورت با استفاده از دستگاه ایلایت ۴-۶ هفته و در اندام های مختلف بدن تقریبا ۸ هفته است . طبق توصیه پزشک در فاصله ایلایت درمانی می توانید موها را بتراشید و از موبر نیز می توانید برای از بین بردن موهای زائد استفاده کنید ولی از روش های دیگر چون بند انداختن , وکس , اپیلاسیون , استفاده از موچین اکیدا ممنوع می باشد که در صورت استفاده از این روش ها نمی توان از دستگاه ایلایت نتیجه گرفت .

نکاتی که باید در فواصل استفاده از دستگاه ایلایت و آی پی ال اس اچ آر به آن ها توجه کرد ؟
در فاصله بین درمان باید از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید اکیدا خودداری شود زیرا قرار گرفتن در نور خورشید به تغییر رنگ پوست می انجامد و در نتیجه عمل تاثیر منفی به جای می گذارد . دور بودن از نور آفتاب قبل و بعد از انجام درمان به بهتر نتیجه گرفتن از دستگاه ایلایت کمک می کند . بنابراین پیشنهاد می کنیم حدودا ۴ – ۶ هفته قبل و بعد از انجام لیزر مو با استفاده از دستگاه ایلایت Elight SMQ SHR از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری شود و در صورت امکان از ضد آفتاب هایی با spf های بالاتری استفاده شود .

ویژگی ها دستگاه ایلایت Elight IPL SMQ SHR
1. مجهز به دو هندپیس آرگونمیک
2. با به کار بردن سنسور الکتریکی دمای دستگاه خود به خود کنترل می شود
3. ترکیب دو سیستم آراف ( rf ) و آی پی ال ( ipl )
4. بالا بودن سرعت کار این دستگاه و زیاد بودن تعداد پالس در هر شات نوری
5. از طریق صفحه نمایش لمسی آن می توان پارامترها را به آسانی تنظیم کرد
6. دارای سیستم خنک کننده قوی
7. مجهز به پروتکل های درمانی برای افراد مختلف با پوست های متفاوت

کاربردهای دستگاه ایلایت اس اچ آر IPL+RF SHR SMQ
1. لیزر موهای زائد بدن و صورت
2. جوانسازی پوست و درمان پیری پوست
3. از بین بردن برخی لکها
4. درمان برخی از چین و چروک های پوست
5. درمان آکنه و جوشهای صورت و بدن
6. از بین بردن برخی از ضایعات عروقی

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا 021.86028409 – 021.86029378 تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .