دستگاه لیزر دایود Epilia RF , قیمت Diode Laser Epilia RF , خرید و فروش لیزر دایود Epilia RF :
دستگاه لیزر Diode Epilia RF , قیمت دستگاه لیزر Diode Epilia RF , خرید دستگاه لیزر دایود Epilia RF , فروش دستگاه لیزر دایود Diode Epilia RF :

اگر به دنبال جدیدترین تکنولوژی روز دنیا برای از بین بردن موهای زائد خود هستید بهترین گزینه پیشنهادی ما به شما دستگاه لیزر دایود Epilia RF است . امروزه رشد موهای زاید بدن معضلی است که زنان و مردان با آن دست به گریبانند و برای از بین بردن آن ها به دنبال راه چاره مناسب می گردند. از آنجا که حوزه زیبایی جز اولویت های اصلی بشر قرار گرفته به خاطر راه کار مناسب دستگاه لیزر دایود Epilia RF بیشتر افراد در جهان و همچنین در کشورمان ایران از دستگاه لیزر دایود Epilia RF استفاده میکنند . با استفاده از این دستگاه تقریبا تمامی موهای زائد و ناخواسته از بین می روند و فرد می تواند پوستی صاف و شفاف را تجربه کند .

دستگاه لیزر دایود Epilia

مشخصات کلی دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia RF
دستگاه لیزر دایود Epilia RF یک دستگاه دو کاره است که علاوه بر درمان پر مویی و حذف موهای زاید صورت و بدن به جوانسازی همزمان پوست با تکنولوژی ترکیبی لیزر و رادیو فرکانس از دیگر کارهایی است که این لیزر پرطرفدار انجام می دهد . از چند دهه پیش که بشر به فکر درمان موهای زاید صورت و بدن خود افتاد متوجه شد که راهکارهای گوناگونی برای حذف موهای زاید وجود دارد که بهترین و کارآمد ترین روش استفاده از لیزر دایود Epilia RF است که از پر فروشترین و پرطرافدارترین دستگاه های لیزر به روز دنیا معرفی شده است.طول دستگاه لیزر مو دایود Epilia RF نانومتر است که دو سیستم پرهندپس مجزا که استفاده از آن هم برای مراجعه کننده و پزشک مربوطه آسان و ایمن است و خنک سازی منبع نوری را در بدن تشکیل می دهند .

دلایل مهم برای استفاده از دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia RF
ما برای لیزر موهای زاید شما دستگاه لیزر دایود Epilia RF را به دو دلیل به شما معرفی میکنیم :
دلیل اول : کیفیت بالای این دستگاه که برگشت موهای زاید و عدم نتیجه گیری در این لیزر دایود Epilia RF را تقریبا غیر ممکن می کند .
دلیل دوم : به دلیل داشتن کولینگ هوشمند ، تیره شدن پوست و سوختن و تاول زدن پوست با استفاده از این دستگاه تقریبا وجود ندارد .

مزایای استفاده از دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia RF
دستگاه لیزر دایود Epilia RF برای موهای اضافه و آزار دهنده تمامی بدن و صورت طراحی و ساخته شده است که برای استفاده از آن و نتیجه گیری از درمان با این روش بایستی با فاصله یک تا چند ماه انجام بگیرد و هر درمان ملزم به ۵ یا ۶ جلسه است که شرکت کردن منظم در جلسات به نتیجه گیری بهتر از عمل کمک می کند و باید افراد به طور منظم در تمامی جلسات حضور داشته باشد . لیزر دایود یکی از مناسب ترین روش های انتخابی فرد برای حذف موهای زاید است که بوسیله جذب ملانین در طول این موج و میزان نفوذ بیشتر به از بین رفتن هر چه زودتر موهای زائد کمک می کند مهمتر از همه این که این دستگاه لیزر دایود دارای طول موج 808 نانومتر است که به دلیل سرعت بالایی که در حین انجام عمل دارد به از بین بردن موهای زائد کمک فراوانی را می کند .

چرا استفاده از دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia RF
لیزر دایود Epilia RF با خنک نگه داشتن دمای بدن هنگام استفاده از این دستگاه موجب می شود که بیمار احساس درد و سوختگی یا قرمزی و تورم پوستی شدید نکند . درست است که عمل لیزر به مانند دیگر عمل های زیبایی با کمی درد همراه است ولی با استفاده از این دستگاه می توان تا حدودی از شدت درد در حین عمل کاست و بیمار در حین انجام عمل درد شدیدی را احساس نخواهد کرد .

ویژگی های دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia RF ، دستگاه لیزر دایود Epilia RF چه ویژگی هایی دارد :

دارای هندس ارگونومیک
دارای انرژی بالای 60 ژول
سرعت بالا از ۱ الی ۱۰ هرتز
خنک کننده سطح پوست از +۲ درجه تا -۵ درجه
لنز یکنواخت کننده تشعشع و لیزر
مجهز به RF با توان ۱۵۰ ژول جهت جوانسازی همزمان

روش های مختلف برای از بین بردن موهای زائد
برای حذف موهای بدن راهکارهای گوناگونی وجود دارد که از جمله بند انداز, تیغ , ژیلت , موم و راهکارای گوناگون دیگر که استفاده از این روش ها به مرور زمان باعث سیاهی پوست و چروک شدن و در بعضی مواقع خارش و حساسیت پوست و بدن می شود ولی در روشی که ما برای شما پیشنهاد میکنیم دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia RF است که علاوه بر اصلاح موهای زائد به جوانسازی پوست و درخشان شدن آن کمک می کند امروزه با پیشرفت تکنولوژی در جهان آسانترین روش و بی خطرترین روش برای آقایان و خانمهایی که به سلامتی و زیبایی پوست خود اهمیت میدهند استفاده از دستگاه پرکاربرد لیزر دایود Diode Laser Epilia RF است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا 021.86028409 – 021.86029378 تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .