الکساندرایت لیزر Noblex

مزایای لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser ، معایب دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser ، عوارض لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser ، بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser Noblex :

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) طیف وسیعی از دستگاه های لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser را که دارای طول موج خاص در طیف مادون قرمز (755 نانومتر) هستند را برای درمان انواع مشکلات پوستی و رفع موهای زاید تایید کرده است .  این  دستگاههای عموما شامل لیزر الکساندرایت با برندهای Apogee و Candela و Noblex می باشد .

لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser به لحاظ ماهیتی به دلیل عمق نفوذ کم بر غدد داخلی و لنفاوی اثری نخواهند داشت و بیشتر عارضه هایی که تا اکنون گزارش شده است عوارض خارجی مانند سوختگی ضعیف بوده است . نکته مهم اینجاست که لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser به خودی خود باعث آسیب نمی شود و اشکال در کار و تنظیمات انرژی گاهی سبب سوختگی پوست میشود . هر چند این اتفاق ممکن است برای همه لیزر موهای زائد بیفتد .

دلیل اصلی سوختگی در لیزر الکساندرایت عدم انتخاب درست انرژی بر اساس تیپ پوستی مراجعه کننده می باشد . در غیر این صورت لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser عارضه خاصی نخواهد داشت . با این وجود بهتر است قبل از لیزر الکساندرایت در موراد زیر حتما با پزشک مشورت گردد .

1- مراجعه کننده هایی که بیماری های خاص یا بیماری پوستی خاصی دارند .
2- هر نوع بیماری که به نور حساسیت دارد .
3- مادران شیرده و خانم های باردار .
4- افراد دارای دیابت و بیمارانی که مشکل قلبی دارند .
5- افرادی که توسط سولاریم یا آفتاب برنز کرده اند .
6- افردای که دارای ضایعه پوستی خاصی از قبلی تبخال های تناسلی هستند .
7- افرادی که بیماری های هورمونی دارند .

مزایای لیزر الکساندرایت چیست ؟

1- میزان نفوذ این لیزر به پوست مناسب است .
2- این لیزر میتواند موهای روشن و نازک را هم رفع نماید که با سایر انواع موجود دشوارتر است .
3- امکان به کارگیری آن برای افرادی با انواع پوست ها امکان‌پذیر است .

عوارض جانبی لیزر الکساندرایت کدامند ؟

1- این لیزر ممکن است تغییرات رنگدانه ای را بوجود آورد روشن شدن و یا تیره شدن پوست .
2- افراد سیاه پوست گزینه چندان مطلوبی برای لیزر الکساندرایت نیستند .

معمولاً پیش از آغاز جلسه ،ناحیه مربوطه شیو و تمیز می‌شود و سپس در صورت لزوم از کرمهای بی حسی موضعی استفاده می‌شود . جذب پرتوهای ناشی از لیزر الکساندرایت توسط رنگدانه های تیره رنگ فولیکولها و آسیب دیدگی فولیکول صورت میگیرد .
ممکن است فرد کمی سوزش در طی درمان داشته باشد ولی معمولاً درد ناشی از آن خیلی کم است . طول مدت جلسات درمانی از 10 دقیقه تا نیم ساعت و با توجه به اندازه ناحیه درمانی متفاوت خواهد بود . قرمزی تورم حاصل از لیزر درمانی هم در مدتی کوتاه از بین رفته و فرد میتواند فعالیت‌های معمول خود را ادامه دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش 021.86028409 – 021.86029378 شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

منبع و ماخذ : nice-tn.com