لیزر دایود Diode Laser

درمان حذف موهای زاید با لیزر دایود Diode Laser Vikini ، رفع موهای زائد با دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia ، لیزر دایود بهترین روش حذف موهای زاید Diode Laser ، درمان موهای زاید با لیزر دایود Laser Diode Vikini :

لیزر دایود Diode Laser به دلیل کارایی بالا و پیشرفت تکنولوژی از سال 2015 مورد توجه بسیاری از متقاضیان لیزر درمانی قرار گرفته و محبوبیت آن افزایش یافته است . طول موج دستگاه لیزر دایود بلند است و در مقایسه با دستگاه های دیگر در عمق بیشتری از پوست نفوذ کرده و بیشترین جذب ملانین را دارد. این ویژگی باعث شده که لیزر دایود جزو بهترین روش های رفع موهای زائد بدن به شمار برود و برای انواع مو و پوست و برای قسمت های مختلف بدن قابل به کارگیری می باشد .

امروزه دستگاه های لیزر دایود Diode Laser مجهز و پیشرفته شده اند ، دستگاه های دایود لیزر امروزه مجهز به سیستم های خنک کننده قوی است که در حین لیزر درمانی نقش موثری در کاهش دمای اپیدرم داشته و ضمن اینکه آسیب های حرارتی را کاهش می دهد سرعت درمان را هم بالا می برد .

دستگاه لیزر دایود Diode Laser یک روش نسبتا جدیدی برای از بین بردن موهای زائد می باشد . این روش بر دینامیک گزینشی نور و گرما مبتنی است . در این روش پالس های لیزر در کسری از ثانیه از سطح پوست عبور کرده و به ریشه فولیکول مو می رسد و مو را گرم کرده و رشد فولیکول های مو را متوقف می کند و آسیبی به بافت های اطراف پوست وارد نمی کند . دستگاه لیزر دایود یک روش امن می باشد و احساس درد و ناراحتی کمتری به همراه دارد و استفاده از آن سریع و راحت است .

مزایای دستگاه لیزر موهای زائد دایود Diode Laser چیست ؟
طول موج لیزر دایود بلند است و برای بیماران دارای پوستی تیره روش بسیار موثری است .
کاملا بی خطر و امن به عمق بیشتری نفوذ می کند .
سطح بیشتری از موهای زائد را به طور همزمان از بین می برد .
دستگاه لیزر مو دایود Diode Laser روشی سریع است و برای پوست های روشن با رنگ موی تیره که نیاز به تعداد جلسات کمتری برای درمان دارند، هم مناسب می باشد . این روش برای افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند توصیه نمی شود . چون زمانی که پوست تیره است انرژی بیشتری جذب سطح می شود و احتمال تغییر رنگ پوست و تاول زدن وجود دارد .

معایب دستگاه لیزر موهای زاید دایود ؟
به دلیل شدید بودن نور لیزر باید همه افراد در اتاقی که عمل لیزر انجام می شود ، حتما از عینک مخصوص ایمنی برای جلوگیری از صدمه دیدن چشم استفاده کنند . عوارضی که به ندرت پیش می آید شامل مقداری قرمزی ماننده آفتاب سوختگی است  و ممکن است رنگ پوست برای مدتی تیره و روشن شود که با مراقبت و رعایت توصیه های بهداشتی ظرف چند روز از بین می رود ولی اگر توصیه های بهداشتی بعد از درمان رعایت نشود ممکن است تغییر رنگ پوست دائمی شود .

از عواملی که در محبوبیت لیزر های نسل جدید لیزر دایود Laser Diode بسیار تاثیر گذار بود است، سیستم های خنک کننده است . همچنین لیزر های دایود به دلیل کارایی بالا و پیشرفت سریع و چشمگیر تکنولوژی از سال 2015 در میان تمام دستگاه های لیزر رفع موهای زائد مورد توجه متخصصان قرار گرفته است . سازندگان لیزر دایود Diode laser طی تکمیل و پیشرفت تکنولوژی دایودها، این دستگاه را وسیله ای برای از بین بردن کامل موهای زائد بدن مبدل کردند .

به دلیل درصد نفوذ بالای لیزر دایود Laser Diode و میزان جذب ملانین در این طول موج، این لیزر را در ردیف مناسب ترین گزینه ها جهت رفع موهای زائد قرار داده است . در هنگام درمانهای لیزری، سیستم های خنک کننده مناسب نقش موثری در کاهش دمای اپیدرم داشته و ضمن کاهش احتمال آسیب های حرارتی، موجب افزایش سرعت درمان می شوند .

دستگاه لیزر دایود Diode Laser ، با گسیل نمودن نور هدایت شده خود به سوی هدف که همان محل انبار شدن ملانین موجود در ریشه هر مو است ، رنگدانه مورد نظر را بمباران و متلاشی می نماید . اثر نور لیزر بر روی ملانین یا رنگدانه مو بر اساس مکانیسم گرم نمودن آن تا حد نابود کردن مو بوده که این مکانیسم به نام فوتوترمولیز خوانده می شود . دستگاه لیزر دایود درمان قطعي موهاي زائد با هندپيس 808 نانومتری و دارای خنک کننده سطح پوست تا 5- درجه می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش 021.86028409 – 021.86029378 شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

منبع و ماخذ : nice-tn.com